Zapper VTF3

Badania Dr Huldy Clark

Działanie Generatora VTF3 oparte jest na badaniach biolog Dr Huldy Clark, która wykazała, że drobnoustroje znajdują się w całym organizmie człowieka. W mózgu, wątrobie itd., a każdy ma określoną częstotliwość drgań i określoną falę elektromagnetyczną, którą można go zniszczyć.

Udowodniła, że gdy poddamy chorobotwórcze drobnoustroje działaniu specyficznych impulsów prądu, zostaną rozerwane ich błony komórkowe co spowoduje ich zniszczenie w organizmie. H. Clark uważa, że w ciągu kilku minut można zabić bakterie, wirusy oraz pasożyty nie używając kuracji antybiotykowej.

Zapper VTF3 jest jednym z najlepszych elektronicznych zapperów

Raymond Rife – genialny naukowiec zbudował maszynę, której nośnikiem częstotliwości było pole magnetyczne i zastosował generator używając elektrod trzymanych w rękach. To urządzenie miało także niezwykłe efekty niszczące drobnoustroje

Zapper wg dr Becka okazuje się być wyjątkowy skuteczny w neutralizowaniu wielu organizmów chorobotwórczych znajdujących się głównie we krwi ale też i w różnych organach – neutralizuje wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty we krwi.
Wiele innych chorób, włączając w to raka i HIV może zniknąć w wyniku elektryfikacji krwi. Prądy Beck działają w około 80% na mikroorganizmy we krwi, a 20% w narządach.

Urządzenie do oczyszczania krwi wytwarza prąd o częstotliwości 3,92 Hz. Prąd za pośrednictwem krążącej krwi, poprzez elektrody umieszczone w określonych miejscach – tam, gdzie naczynia krwionośne są blisko powierzchni ciała – na nadgarstku, rękach, stopach – przepływając przez organizm eliminuje znajdujące się tam szkodliwe mikroorganizmy.

Możliwości urządzenia

Cennik usługi

Scroll to Top