Zapper – Generator VTF 3

Dr Hudy clark I REWOULACJA W LECZENIU

Działanie Generatora VTF3 oparte jest na badaniach biolog Dr Huldy Clark, która wykazała, że drobnoustroje znajdują się w całym organizmie człowieka. W mózgu, wątrobie itd., a każdy ma określoną częstotliwość drgań i określoną falę elektromagnetyczną, którą można go zniszczyć.

Udowodniła, że gdy poddamy chorobotwórcze drobnoustroje działaniu specyficznych impulsów prądu, zostaną rozerwane ich błony komórkowe co spowoduje ich zniszczenie w organizmie. H. Clark uważa, że wciągu kilku minut można zabić bakterie, wirusy oraz pasożyty nie używając kuracji antybiotykowej.

Generator VTF3 jest jednym z najlepszych elektronicznych zapperów

Raymond Rife – genialny naukowiec zbudował maszynę, której nośnikiem częstotliwości było pole magnetyczne i zastosował generator używając elektrod trzymanych w rękach. To urządzenie miało także niezwykłe efekty niszczące drobnoustroje

Zapper wg dr Becka okazuje się być wyjątkowy skuteczny w neutralizowaniu wielu organizmów chorobotwórczych znajdujących się głównie we krwi ale też i w różnych organach – neutralizuje wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty we krwi.
Wiele innych chorób, włączając w to raka i HIV może zniknąć w wyniku elektryfikacji krwi. Prądy Beck działają w około 80% na mikroorganizmy we krwi, a 20% w narządach.

Urządzenie do oczyszczania krwi wytwarza prąd o częstotliwości 3,92 Hz. Prąd za pośrednictwem krążącej krwi, poprzez elektrody umieszczone w określonych miejscach – tam, gdzie naczynia krwionośne są blisko powierzchni ciała – na nadgarstku, rękach, stopach – przepływając przez organizm eliminuje znajdujące się tam szkodliwe mikroorganizmy.

MOŻLIWOŚCI URZĄDZENIA:

– po eliminacji mikroorganizmów możemy zrobić czyszczenie krwi zapperem Beck’a
– reguluje pracę gruczołów hormonalnych
– regeneruje narządy
– usuwa rtęć i inne metale ciężkie
– usuwa toksyny z mózgu
– lista 1389 programów na choroby, mikroorganizmy, detox, poprawę pracy narządów zapisana w języku polskim, angielskim, łacińskim
– możliwość pracy na trzech zestawach elektrod jednocześnie
– funkcja “przemiatania” dowolnego zakresu częstotliwości
– możliwość tworzenia własnych programów

Można bez obaw stosować u małych dzieci poprzez poddawanie ich działaniu terapii wibroakustycznej w której szkodliwe mikroorganizmy likwidowane są falami dźwięku i wibracją. Możliwość wyboru terapii wibroakustycznej z poziomu częstotliwości Rife.

Wykrywanie pasożytów oraz patologii tkanek i narządów

Diagnozuje 120 000 zestawów częstotliwości jednostek chorobowych, patogenów, ziół, leków, alergii z dokładnością do 95%.

k

Diagnoza zaburzeń pracy organizmu

Dzięki precyzyjnej diagnozie masz możliwość dobrania odpowiednich metod leczenia oraz tworzenia terapii naprawczych.

Możliość obserwowania diagnozy i terapii na ekranie komputera

Dzieki zaawansowanej technologii urządzenia, przebieg badania można śledzić na bieżąco z ekranu monitora.

Wykrywanie wirusów, bakterii, grzybów, pleśni

Urządzenie potrafii określić ich lokalizacje w poszczególnych narządach.

U

Skanowanie jednego organu, tkanki czy komórki trwa 1-2 sekundy

Skanowanie całych układów i stawianie diagnozy staje się prostsze, szybsze i pozwala na precyzyjne określenie jednostki chorobowej.

z

Możliwość wykonania terapii biorezonansowej (metoterapii)

Ma na celu stymulowanie procesów zdrowienia, dzięki doładowaniom energetycznym zaburzonych organów częstotliwościami organów idealnie zdrowych.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

POLECANE dla ciebie

Skorzystaj z innych urządzeń jakie oferuje Gabinet BioAnna 

Fotel z masażem

Generator potencjału energetycznego

Quantum analizator kwantowy