Fotel z masażem

Spektakularna metodA LECZENIA

Obecnie NLS jest jednym z najbardziej spektakularnych i perspektywicznych osiągnięć na polu technologii medycznych. Daje możliwość uzyskania pełnej informacji o stanie zdrowia człowieka przez ujawnienie chorób w ich początkowej, energetycznej fazie, co jest niemożliwe przy wykorzystaniu innych metod badawczych np. usg, rentgen, tomografia komputerowa, które wykrywają tylko już ukształtowane procesy chorobowe.

Badanie metodą diagnostyki nieliniowej NLS polecane jest wszystkim, którzy myśląc o zdrowiu pragną zdiagnozować i uleczyć konkretny stan patologiczny na poziomie komórkowym nie czekając na wystąpienie objawów chorobowych.

DIAGNOSTYKA NIELINIOWA NLS URZĄDZENIEM BIOPLASM

Bioplasm NLS umożliwia dokładną analizę całego organizmu- struktur, tkanek, komórek poszczególnych  organów oraz układów.

Wykrywa pasożyty, wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie oraz określa ich lokalizacja w poszczególnych narządach.

Diagnozuje 120 000 zestawów  częstotliwości jednostek chorobowych, patogenów, ziół, leków ,alergii z dokładnością do 95%. Jest możliwe obserwowanie diagnozy i terapii na ekranie komputera. Skanowanie jednego organu, tkanki czy komórki trwa 1-2 sekundy. Dzięki czemu można skanować całe układy a stawianie diagnozy staje się prostsze, szybsze i pozwala na precyzyjne określenie jednostki chorobowej.

Eliminuje to ogniska zapalne i zapobiega rozprzestrzenianiu się dolegliwości i chorób. Polecane jest także jako badanie profilaktyczne.

Ma możliwość doboru leków i tworzenia terapii naprawczych. Może także określić stopień wchłanialności i skuteczności poszczególnych leków, witamin, suplementów.

Bioplasm posiada możliwość wykonania „ metaterapii” czyli terapii biorezonansowej mającej na celu stymulowanie procesów zdrowienia dzięki doładowaniom energetycznym zaburzonych organów częstotliwościami organów idealnie zdrowych. Efektem jest oczyszczanie blokad naturalnych przepływów energii w narządach i układach organizmu dzięki przesyłowi odpowiednich sygnałów elektromagnetycznych za pomocą słuchawek zakładanych na głowę.

Pełna terapia powinna mieć ok 10 sesji na 5-6 organów odbywających się co dwa dni. Następnie zalecana jest przerwa przez 3-4 tygodnie, po której można ponownie podjąć działania terapeutyczne za pomocą metaterapii.

Metaterapia działa na przyczyny chorób, nie skupiając się na objawach lub schorzeniach pojedynczych organów.

Nie stwierdzono dotychczas żadnych przeciwwskazań oraz skutków ubocznych metaterapii, jest ona bezpieczna także dla dzieci.

Wykrywanie pasożytów oraz patologii tkanek i narządów

Diagnozuje 120 000 zestawów częstotliwości jednostek chorobowych, patogenów, ziół, leków, alergii z dokładnością do 95%.

k

Diagnoza zaburzeń pracy organizmu

Dzięki precyzyjnej diagnozie masz możliwość dobrania odpowiednich metod leczenia oraz tworzenia terapii naprawczych.

Możliość obserwowania diagnozy i terapii na ekranie komputera

Dzieki zaawansowanej technologii urządzenia, przebieg badania można śledzić na bieżąco z ekranu monitora.

Wykrywanie wirusów, bakterii, grzybów, pleśni

Urządzenie potrafii określić ich lokalizacje w poszczególnych narządach.

U

Skanowanie jednego organu, tkanki czy komórki trwa 1-2 sekundy

Skanowanie całych układów i stawianie diagnozy staje się prostsze, szybsze i pozwala na precyzyjne określenie jednostki chorobowej.

z

Możliwość wykonania terapii biorezonansowej (metoterapii)

Ma na celu stymulowanie procesów zdrowienia, dzięki doładowaniom energetycznym zaburzonych organów częstotliwościami organów idealnie zdrowych.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

POLECANE dla ciebie

Skorzystaj z innych urządzeń jakie oferuje Gabinet BioAnna 

Zapper

Generator potencjału energetycznego

Quantum analizator kwantowy