Łódź, al. Mickiewicza 15A lok. 47
+48 600 611 303
bioanna@onet.pl

Biorezonans SCIO THETA

Jedyne urządzenie docierające w głąb komórek człowieka

SCIO umożliwia zbadanie indywidualnych reakcji pacjenta na wielu poziomach. Dociera w głąb komórek, tkanek, wszystkich narządów, gdzie inne urządzenia i badania medyczne nie sięgają. Dzięki temu możemy zyskać około 11 000 cennych informacji w czasie jednej sesji. Badanie jest bezbolesne i trwa 4 minuty, ale na jego omówienie i udzielenie porad (wspierających organizm, dietetycznych, emocjonalnych, wskazanie najlepszych terapii i ziół dla danego człowieka), aby dotrzeć przycznyn choroby przeznaczam ok. 2-3 godzin.

Każda terapia SCIO THETA jest dobierana do indywidualnych potrzeb klienta

Jeżeli zdecydujesz się połączyć badanie z zabiegami, to od razu będą przywracane Tobie wzorcowe wibracje, likwidowane grzyby, pasożyty, oczyszczana krew i wiele innych. Praktycznie podczas jednej sesji terapeutycznej robię równocześnie około 40-60 zabiegów m.in. detoks, stymulacja organów, akupunktura, homeopatia, relaks, redukcja stresu i bólu, odmładzanie ze szczególnym naciskiem na aktualne schorzenia i choroby.

SCIO THETA — doceniane przez naukowców, lekarzy i terapeutów

Na świecie popularność urządzeń SCIO systematycznie rośnie. Z możliwości SCIO coraz częściej korzystają lekarze, by uzyskać niezbędne wsparcie w diagnostyce i terapii. Z wykorzystywanych obecnie na świecie ok. 40 000 urządzeń SCIO, ok. 20-25% stosują dyplomowani lekarze, a 25-30% terapeuci i homeopaci oraz osoby prywatne.

Z możliwości diagnostycznych i prozdrowotnych SCIO czerpią placówki medyczne. Uniwersytet Medycyny i Farmacji w Rumunii ma w ofercie certyfikowane studia podyplomowe z zakresu SCIO. Gabinet Bioanna, oferując terapie SCIO, już dziś wpisuje się w trend medycyny przyszłości, docenianej na całym świecie.

SCIO THETA neutralizuje wpływ stresu na organizm

Terapia SCIO biofeedback neutralizuje wpływ stresu na organizm, czyli usuwa główny czynnik chorobotwórczy. Stres zaburza wszystkie procesy życiowe i naturalną równowagę organizmu, zwiększa podatność organizmu na choroby cywilizacyjne i autoimmunologiczne, przyczynia się do powstawania nowotworów, chorób serca, miażdżycy, przedwczesnego starzenia się, problemów z cerą i otyłości, przewlekłego zmęczenia, problemów z trawieniem i bezsenności.

SCIO stymuluje naturalne, wrodzone zdolności komórek do regeneracji, co w połączeniu z pobudzaniem procesów detoksykacji oraz wzmacnianiem odporności spowalnia procesy starzenia się organizmu.

Każda terapia SCIO THETA jest dobrana do potrzeb indywidualnych klienta po diagnostyce i przeprowadzeniu wywiadu przez terapeutę.